سه شنبه 4 تیر 1398 | Tuesday 25 th of June 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
2- ایجاد ازمون جدید

همانطور که در تصویر مشاهده می شود ، لیست ازمونهایی که استاد تاکنون ایجاد کرده مشاهده می شود برای هر یک از این ازمون ها استاد می تواند:

الف ) وضعیت مشاهده انها را ویرایش نماید. اگر ازمونی در وضعیت قابل مشاهده باشد در این صورت در بخش بانک سئوالات در اختیار سایر اساتید و دانشجویان قرار می گیرد.در غیر اینصورتسئوالات ازمون در بخش بانک سئوالات قرار نخواهد گرفت.

ب)استاد می تواند ازمون های موجود را ویرایش نماید ، با کلیک بر روی گزینه ویرایش ازمون در هر سطر صفحه زیر در اختیار استاد قرار خواهد گرفت که لیست سئوالات موجود در ازمون مورد نظر در دسترس می باشد و استاد می تواند این سئوالات را از ازمون حذف نموده یا ویرایش نماید .

با کلیک بر روی گزینه ویرایش صفحه زیر در اختیار استاد قرار می گیرد که امکان ویرایش سئوال مورد نظر را به استاد می دهد :

در صورتی که نمره سئوال ویرایش گردد ، نمره ازمون نیز به صورت اتوماتیک ویرایش می گردد.

استاد می تواند سئوال جدیدی را به سئوالات ازمون اضافه نماید.به این منظور با کلیک بر روی دکمه ایجاد سئوال جدید به صفحه زیر می رود:

و با ورود اطلاعات مورد نیاز سئوال جدیدی را به ازمون مورد نظر خود اضافه نماید.

همچنین استاد می تواند سئوالی را از بانک سئوالات انتخاب نموده و به ازمون اضافه نماید . در این صورت با کلیک بر روی گزینه انتخاب از بانک سئوال به صفحه زیر می رود:

و در این صفحه امکان انتخاب سئوال از بانک سئوال و ویرایش ان سئوال برای ازمون خود به استاد داده می شود. بانک سئوال در بخش زیر توضیح داده خواهد شد.

لازم به توضیح است که در صورت افزودن سئوال جدید نمره ازمون به اندازه نمره سئوال جدید افزوده  می شود و تعداد سئوالات ازمون نیز به صورت خودکار افزایش می یابد.

ج)استاد می تواند ازمون جدیدی را تعریف نماید . به این منظور با کلیک بر روی دکمه افزودن ازمون جدید صفحه زیر در اختیار استاد قرار می گیرد.

در این صفحه استاد می تواند ازمون جدیدی را تعریف نماید پس از تایید به صفحه زیر هدایت می شود :

در این صفحه می تواند سئوال جدیدی را تعریف نماید و یا از لیست سئوالات موجود سئوالی را انتخاب نموده و به لیست سئوالات ازمون اضافه نماید.که روند کار در بالا توضیح داده شده است

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26