سه شنبه 4 تیر 1398 | Tuesday 25 th of June 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
زبان برنامه نویسی

برای طراحی وب سایت و پیاده سازی برنامه نیز از ابزار2008 Microsoft Visual Studioاستفاده گردیده است و چون برنامه در قالب یک وب سایت پیاده سازی شده است از پلت فرم   ASP.Net Frame Work 3.5استفاده شده است . همانطور که قبلا نیز توضیح داده شده به دلیل هماهنگی بالای این دو محصول شرکت ماکروسافت برای برنامه ای که بانک ان در  SQL SERVER پیاده سازی می گردد ، بهترین گزینه برای برنامه نویسی C# , ASP.NET  می باشد. ASPیک پلت فرم و قالب کاری برای ایجاد برنامه های مبتنی بر وب است. همراه با ویژوال استودیو 2005 یک نسخه جدید از ASPبه نام ASP.NET 2.0معرفی شد. به وسیله این نسخه ی جدید به سادگی می توان سایت های دینامیک ایجاد کرد.

یکی از مهمترین مزایای فایلهایی که با استفاده ASP.NET 2.0ایجاد می شوند نسبت به فایل های دیگری که معرفی شد در این است که، سرعت اجرای برنامه های ASP.NET 2.0نسبت به موارد مشابه ان بالاتر است. دلیل این امر نیز به علت نحوه ی کامپایل شدن دستورات ان در سرور است. همچنین با استفاده از امکانات ویژال استودیو 2005 برای ایجاد برنامه های تحت وب، باعث افزایش سرعت در طراحی برنامه ها و نیز افزایش کارایی انها می شود. با استفاده از توابع و کلاس های زیادی که در فضای نامهای مختلف .NETوجود دارند می توان به سادگی و به سرعت برنامه های کاربردی قدرتمندی طراحی کرد.

همچنین از دیگر مزایای ASP.Net این است که کد ها کامپایل شده و در زمان اجراهزینه ای صرف اینکار نمی شود و در نتیجه سرعت اجرای برنامه بیشتر می شود . این در حالیست که اکثر زبانهای دیگر مانند جاوا دارای مفسر نبوده و در زمان اجرا پردازش می گردند که باعث افزایش سرعت اجرای برنامه می گردد

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26