دوشنبه 28 آبان 1397 | Monday 19 th of November 2018 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
مقدمه ای بر پروژه

امروزه استفاده از رایانه در تمام زمینه های زندگی متداول شده است. کاربرد وسیع رایانه باعث شده تا نیاز کاربران به اموزش در زمینه های مختلف این سیستم بیشتر شود.                                                 

منبع اصلی سر فصل مطالب اورده شده در نرم افزار کتاب"طراحی الگوریتم"  دانشگاه پیام نور نوشته اقایان مهندس جعفر تنها و دکتر احمد فراهی از انتشارات "پیام نور" ، برای  رشته مهندسی نرم افزار  می باشد و در واقع این نرم افزاربرای اموزش کامل این کتاب تهیه شده ومطابقت کامل با سرفصلهای کتاب دارد.                                                                               

هدف از اموزش این کتاب ، تهیه نرم افزار اموزشی برای دانشجویانی است که در این رشته  تحصیل می کنند وهمچنین هنرجویانی که در کنکور ارشد، رشته کامپیوتر شرکت می کنند می باشد .                         

کتاب "طراحی و تحلیل الگوریتم ها  شامل 9 فصل با موضوعات در زمینه انواع الگوریتم ها و نحوه عملکرد انها می باشد. برای ارائه یک محتوا به صورت  انیمیشن ، محتوا باید شرایط خاصی داشته و قابلیت ارائه در قالب فایل فلش و انیمیشن را داشته باشد  . با توجه به  این موضوع  فقط الگوریتم- هایی در نرم افزار ارائه شده که این قابلیت را داشته باشد.در ادامه به بررسی مختصری از الگوریتم هایی که در نرم افزار ارائه شده می پردازیم.  در کنار توضیحی کوتاه از نحوه عملکرد هر  الگوریتم  تصویری از فایل انیمیشن ساخته شده برای ان را مشاهده خواهید  کرد. و در ادامه نحوه ساخت فایل اموزشی مربوط به الگوریتم را در نرم افزار swish  توضیح داده ایم.برای بهتر متوجه شدن توضیحاتی که در ادامه برای هر یک از انیمیشن ها قرار داده ایم ، ابتدا به توضیح مختصری از نرم افزار swish  که نرم افزار اصلی به کار برده شده در پروژه است می پردازیم . هدف اشنا شدن با این نرم افزار و فهمیدن اصطلاحات به کار برده شده در توضیحاتی هر یک از انیمیشن هاست.

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26