ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارتیشن بندی هارد
02-12-2013, 07:29 PM
ارسال: #1
پارتیشن بندی هارد
0
0
با سلام
من یه راهنمایی درباره پارتیشن بندی هارد می خواستم.
اگر حجم زیادی از هارد رو به درایو اصلی اختصاص بدیم مثلا در حد یک سوم. مشکلی در کارایی سیستم پیش نمیاد؟
و دیگه اینکه نرم افزارهایی مثل Partition Magic که این قابلیت رو دارن که بشه دوتا درایو رو یکی کرد. اگر یکی از درایو ها رو با درایو اصلی ادغام کنیم. در اون صورت مشکلی بوجود نمیاد؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط elias.f
02-13-2013, 03:43 PM
ارسال: #2
RE: پارتیشن بندی هارد
0
0
(02-12-2013 07:29 PM)star نوشته شده توسط:  با سلام
من یه راهنمایی درباره پارتیشن بندی هارد می خواستم.
اگر حجم زیادی از هارد رو به درایو اصلی اختصاص بدیم مثلا در حد یک سوم. مشکلی در کارایی سیستم پیش نمیاد؟
و دیگه اینکه نرم افزارهایی مثل Partition Magic که این قابلیت رو دارن که بشه دوتا درایو رو یکی کرد. اگر یکی از درایو ها رو با درایو اصلی ادغام کنیم. در اون صورت مشکلی بوجود نمیاد؟
با تشکر
شما هر حجمی رو به درایو هاتون میتونین اختصاص بدین. این برمیگرده به نیاز و نوع استفادتون.
به خاطر همین هم هست که هارد پارتیشن بندی نشده از کارخونه میاد بیرون!Big Grin
سیستم عاملتون چیه؟ برای چه کاربری میخواین؟ هاردتون چقدره حجمش؟و ....
به طور یه ایده ی کلی، برای ویندوز xp حجم 20gig برای seven و 8 حجم 40gig در نظر میگیرن.
حالا شما اگه بخای از یک هار 600 مقدار 200 تاشو به درایو اصلی اختصاص بدی، اگه دلیل خاصی نداشته باشی، هاردتو هدر دادی
چون اطلاعات حیاتی یا هر داده ای که مربوط به کاربر هست رو داخل درایو اصلی نمیریزن. که اگه ویندوز از بین رفت، اطلاعات و داده ها بمونه.
و نرم افزار های معمولی هم که روی سیستم عامل ها نصب میشن، هیچوقت به همچین فضایی احتیاج ندارن.
بهتره ویندوز و تمامی نرم افزار هارو باهم تو درایو اصلی بریزین.
تمام بازی ها و داده های دیگتون رو در یک درایو یا درایو های دیگه.
اگه با لینوکس کار کرده باشید، ایده های بهترری برای پارتیشن بندی دستتون میاد. هارد رو تا جایی که میتونین یکپارچه استفاده کنید و تیکه تیکه نکنیدموفق مگه اینکه لازم باشه.
 سپاس شده توسط star
02-14-2013, 07:37 PM
ارسال: #3
0
0
سلام
ممنون از راهنماییتون .من درایو اصلیم 34گیگ هست ولی الان کمبود حجم دارم میخواستم با یکی از درایوها ادغامش کنم. در اینصورت حدود یک سوم هارد میشه.چون هاردم 150 هست. برا همینم میخواستم بدونم این کار از کارآیی سیستم کم نمیکنه که درایو اصلی اینقدر حجمش زیاد باشه.
ممنون
02-15-2013, 02:02 AM
ارسال: #4
0
0
(02-14-2013 07:37 PM)star نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از راهنماییتون .من درایو اصلیم 34گیگ هست ولی الان کمبود حجم دارم میخواستم با یکی از درایوها ادغامش کنم. در اینصورت حدود یک سوم هارد میشه.چون هاردم 150 هست. برا همینم میخواستم بدونم این کار از کارآیی سیستم کم نمیکنه که درایو اصلی اینقدر حجمش زیاد باشه.
ممنون

na. az karayish kam nemikone. faghat kar kardan ba partishen majic ta hodoodi ehtiaj be tajrobe dare. age eshtebahi konin, hameye etelaatetoon gheyb mishe!
 سپاس شده توسط star
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان