ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت یک منوی پایین افتادنی چندگانه
12-19-2012, 06:18 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-19-2012 10:01 AM، توسط 871226518.)
ارسال: #15
RE: آموزش ساخت یک منوی پایین افتادنی چندگانه
0
0
(12-18-2012 09:18 PM)جوادیان نوشته شده توسط:  سلام. خواهش میکنم. اینجا هم جواب میده فقط شما تابع showResult را فراخوانی نکرده اید. برای اینکه متغیر مقدار دهی شود باید این تابع فراخوانی شود تا متغیر مقدار دهی شده و سپس از آن استفاده کنید. دو دکمه اضافه کردم به صفحه که یکی متغیر را مقدار دهی میکند و دیگری متغیر را نمایش می دهد . قبل از مقداردهی متغیر آن را تعریف نشده نمایش می دهد.

http://up.toca.ir/images/bab6ncbo4o2w7xzdi71a.zip = لینک فایل

برای کار با آژاکس هم پیشنهاد میکنم از متدهای اصلی آژاکس استفاده نکنید. فکر میکنم اگه از jquery استفاده کنین خیلی کارتون راحت تر میشه و با یک خط کد کل کارها رو انجام میدید و قدرت کد و مطابقتش با مرورگرها نیز بیشتر است. بعضی از مرورگرها ممکن است از getElementById پشتیبانی نکنند یا از innerHtml ولی این کدها را به راحتی میتونین با jquery بنویسین .
یا مثلا اگه از jquery استفاده کنین میتونین راحت اطلاعات ارسال شده از سرور رو توسط json بگیرین.

البته من فراخوانی کرده بودم ولی اون قسمت از کد رو برای شما ارسال نکردم.نمی دونم قبل از این کدوم قسمت رو اشتباه نوشته بودم که کار نمی کرد بهرحال الان درست شد و سپاسگزارم.
در رابطه با Ajax هم حقیقتش jQuery رو بلد نیستم اتفاقا یک مشکل بزرگ هم با همین کدهای Ajax دارم و اصلا کارنمیکنه تا حالاهم دلیلشو نفهمیدم.
یک منو که تشکیل شده از چند لینک دارم و میخوام با کلیک روی هرکدوم صفحه ی مربوط به اون در کادر زیرینش نمایش داده شه.با استفاده از متدهای اصلی Ajax که کار کردم ، روی onclick هرلینک تابع موجود در کدهای Ajax رو با یک پارامتر خاص فراخوانی کردم و فایل php که قرار بود اطلاعاتش در کادر نمایش داده شه حاوی یک ساختار switch case بود که یکی یکی پارامترها رو چک میکرد و page مربوطه رو include میکرد.
این در یک سیستم جواب میداد و در سیستم دیگه خیر.
حالا چیزی که من در کدهای jQuery دیدم اینطوری نبود و فقط برای یک دکمه یا یک لینک خاص یک تابع رو اجرا و یک فایل php رو در کادر مورد نظر نمایش میده.میخوام ببینم اگه بخوام این مورد رو که عرض کردم با jQuery پیاده سازی کنم باید دقیقا چطور عمل کنم.
اگر امکانش براتون هست فایل کدهای jQuery رو برام بذارید تا جایگزین کنم.
تشکر فراوان از شما
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط تیم پشتیبانی
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آموزش ساخت یک منوی پایین افتادنی چندگانه - 871226518 - 12-19-2012 06:18 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش گام به گام ساخت سايت در ASP.NET Saeede azn 0 7,416 09-04-2013 07:08 PM
آخرین ارسال: Saeede azn
Star طراحی یک وب سایت ساده (آموزش) تیم پشتیبانی 6 13,444 04-20-2012 04:37 AM
آخرین ارسال: تیم پشتیبانی
Lightbulb استخراج عناصر یک وب سایت از قالب فتوشاپ مثل حرفه ای ها! .: آموزش :. Cna FP 4 8,775 04-10-2012 03:57 AM
آخرین ارسال: Cna FP
  طراحی قالب یک سایت در فتوشاپ به زبان ساده(آموزش) Cna FP 5 12,696 04-01-2012 03:21 AM
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان