نظرسنجی: دانشگاه ازاد برای ارشد توی ی شهر دیگه ارزش رفتن و هزینه کردن داره؟
بلی
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظرتون دانشگاه ازاد ارزش رفتن داره؟
03-27-2012, 04:44 AM
ارسال: #1
Lightbulb به نظرتون دانشگاه ازاد ارزش رفتن داره؟
1
0
سلام.کسی میدونه هزینه های دانشگاه ازاد رشته ی ایتی هرترم حدود چقدره؟به نظرتون دانشگاه ازاد اونم ی شهر دیگه واسه ارشد ارزش رفتن داره؟ Huh

S.A
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط تیم پشتیبانی ، mohammad.n
03-27-2012, 07:12 PM
ارسال: #2
RE: به نظرتون دانشگاه ازاد ارزش رفتن داره؟
1
1
(03-27-2012 04:44 AM)Sara.A نوشته شده توسط:  سلام.کسی میدونه هزینه های دانشگاه ازاد رشته ی ایتی هرترم حدود چقدره؟به نظرتون دانشگاه ازاد اونم ی شهر دیگه واسه ارشد ارزش رفتن داره؟ Huh

سلام
بسته به موقعیت مالی داره. اگه پول داشته باشی برای رشته ی IT می ارزه .
ولی اگه بخوای خیلی در گریان بیوفته نه نمی ارزه!

اگه خودت شخصی پول داشته باشی خوب خیلی بهتره! ولی اگه خانواده بخوان هزینه رو متقبل بشن نظر اونها خیلی مهمه....موفق

چرا شانس خودتونو توی روزانه امتحان نمی کنید؟موندن!
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط afshin ، Sara.A ، mohammad.n ، nasrin
03-29-2012, 07:25 AM
ارسال: #3
0
0
(03-27-2012 07:12 PM)پشتیبان نوشته شده توسط:  سلام
بسته به موقعیت مالی داره. اگه پول داشته باشی برای رشته ی IT می ارزه .
ولی اگه بخوای خیلی در گریان بیوفته نه نمی ارزه!

اگه خودت شخصی پول داشته باشی خوب خیلی بهتره! ولی اگه خانواده بخوان هزینه رو متقبل بشن نظر اونها خیلی مهمه....موفق

چرا شانس خودتونو توی روزانه امتحان نمی کنید؟موندن!

ممنون ،روزانه هم کنکور دادم،ازامتحان اومدم بیرون راضی بودم ولی بعد دیدن کلیدهاAngry
ازچند تا از استادا که پرسیدم میگن اصلا امکان رسمی شدن اساتیدی که مدرک ازاد دازن نیست و حتی بعضی ازموسسات هم مدرکشو قبول ندارن.خوب هزینه شو و دوری راهو میشه ی جور تحمل کرد ولی اگر بخواد اخرش این بشه که فایده ندارهSad نمیره تو مخ

S.A
 سپاس شده توسط mohammad.n ، nasrin
07-14-2012, 10:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-14-2012 10:03 PM، توسط حسين زاده.)
ارسال: #4
1
0
سلام نمي دونم چقدر از بازار كار خبر دارين ولي من تو بازار كار هستم بزاريد اين جوري بهتون بگم
تو اداره دولتي هم كار مي كنم ببينيد اگه امكان و موقعيت اين رو دارين كه بريد دانشگاه دولتي خوب مشكل حله ولي وقتي واقع بينانه نگاه كنيد و متوجه شديد كه در توانتون نيست كه دانشگاه دولتي راه پيدا كنيد چرا دست رو دست بزاريد كه كار از كار بگذره حتما بريد دانشگاه آزاد
علت مهم من براي اين حرف اينه كه
آره استادا بهتون اون حرف رو مي زنن ولي نمي دونم در چه حد از واقعيت موضوع خبر داريد اگه آدم زرنگي باشيد مي تونيد به بهترين جاها برسيد كه حقتونه حتي اگه مدرك دانشگاه آزاد داشته باشيد من اطرافم افراد زيادي رو مي شناسم كه دانشگاه دولتي نرفتن ولي هم استخدام ادارات دولتي شدن و هم به رتبه هاي بالا دست پيدا كردن
و جداي اين حرفا شما اگه بند پ نداشته باشيد حتي با مدرك دولتي با معدل 19.5 هم امكان رسمي شدنتون نيست ولي حالا اگه بند پ داشته باشيد اصلا نيازي به دانشگاه رفتن نيستنمیره تو مخطلبکار
 سپاس شده توسط تیم پشتیبانی ، nasrin ، kiarash ، nili ، pooria ، Sara.A
04-15-2013, 08:10 PM
ارسال: #5
0
0
(03-27-2012 04:44 AM)Sara.A نوشته شده توسط:  سلام.کسی میدونه هزینه های دانشگاه ازاد رشته ی ایتی هرترم حدود چقدره؟به نظرتون دانشگاه ازاد اونم ی شهر دیگه واسه ارشد ارزش رفتن داره؟ Huh

ازار ایتی ترم یک تومن در میاد
نرم افزار ترمی 1300
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان