ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی مرکز آموزش زبان برای تافل سراغ داره؟!
04-17-2012, 03:19 AM
ارسال: #31
RE: کسی مرکز آموزش زبان برای تافل سراغ داره؟!
0
0
(04-13-2012 05:40 AM)love less نوشته شده توسط:  در حضور بزرگانی چون جناب kiantamar و خانوم عبداللهی که الان استادان بنده در مقطع زبان هستند بی ادبی هستش که بنده پاسخ شما عزیزان رو بدم
بهتره که این سوالات رو از این بزرگواران بپرسین تا بنده حقیر
در هر صورت بنده جسارت کردم و پاسخ شما عزیزان و دوستان گرامی رو میدم

پاسخ دوستان
بنده حقیقتا خودم لحجه ی بریتیش رو انتخاب کرده بودم و در کنار اون گه گداری امریکن نیز با خودم کار میکردم و (حمل بر ریاکاری یا جسارت یا خودستایی نشود) هنگامی که به کشور کانادا سفر کردم نزدیک به 4 ماه طول کشید که بتونم به لحجه اونها صحبت کنم و واسم یه مقدار دوران بدی بود چون من بریتیش و تا حدودی خیلی کمی امریکن کار کرده بودم و اصلا با لحجه کانادایی آشنایی نداشتم
البته دوستان این موضوع مربوط به حدود 6 سال قبل برمیگرده
برای یادگیری فشرده زبان از نظر بنده بنا به نیازی که دارین ابتدا لحجه خودتون رو مشخص کنین(برای سفر به کشور مورد نظر خودتون) و بعد به یادگیری مستمر و فشرده کلمه ها در جملات بپردازین و بیشتر کار کنین و از همه مهمتر روی بخش listening بیشتر تاکیید کنین چون در اونجا بیشتر به کارتون میاد
تا زمانی که متوجه نشین طرف مقابل چه مطلبی رو داره عنوان میکنه هیچوقت نمیتونین جواب درستی بهش بدین

البته باز هم با تمامی موارد ذکر شده
یادگیری زبان به تلاش ها و استعداد خود شما عزیزان برمیگرده
بنده فقط در حد یک راههنمایی کوچک تونستم جواب بدم
این سوالات بهتر بود از جناب kiantamar پرسیده می شد
امیدوارم موفق باشین

لطف داریدBlush
من هم شخصا لحجه بریتیش رو ترجیح میدم که البته مشکل تر از امریکنه.
به نظر من بهتر بر خلاف تصور عموم با این مسئله برخورد کنید. برای کسانی که انگلیسی زبان مادریشون نیست سالهای سال طول میکشه تا به لحجه مطلوب برسن و حتی در اوج تسلط هم یه جا یه چی میگیم که یکی متوجه میشه :دی من پیشنهاد میکنم اگه قصد برخورد و نشت و برخواست با آمریکایی ها رو دارید، لحجه بریتیش و اگر با انگیلسی ها در تعامل هستید لحجه آمرکین کار کنید. اینطوری اشکالات لحجه ی شما کمتر مشخص میشه و جدا از این تا جایی که من دیدم لحجه های غریبه در بین انگلیسی زبان ها محبوب تره! موفق نمی دونم چرا! چند جا دیدم که امریکایی ها مجذوب لحجه بریتیش میشن و برعکس!

با تشکر از loveless، لطف دارید اما خواهش میکنم اینجوری به من اعتبار ندید، من در حدی که اطلاع یا تجربه داشته باشم کمک میکنم و یا نظر میدم. لطف شما هرچند از روی بزرگواریست ، بار مسئولیتی روی دوش میزاره که ممکنه ...
به هر حال ممنون تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Sara.A ، تیم پشتیبانی ، nasrin ، Cna FP ، love less
04-17-2012, 04:35 AM
ارسال: #32
0
0
(04-17-2012 03:06 AM)kiantamar نوشته شده توسط:  هیچ کدوم ارزش ندارن تا وقتی که بدونید چی نیاز دارید.
تصور کن بری تافل بگیری... بعد قصد داری در یک دانشگاه کانادایی ادامه تحصیل بدی. مدرک تافل مورد نیازه و برای آزمون آیلتس بی خودی زحمت کشیدید.

به نظر من تا وقتی نیاز ندارید ( کمتر از شش ماه تا زمان ارائه مدارک به مرجع مربوطه) اصلا دنبال این مدرک ها نباشید و فقط به تقویت عمومی زبانتون بپردازید تشکر
سلام دوست عزیز
درست میگید،من فعلا قصد گرفتن مدرک رو ندارم،چون حداقل تا3-4 سال دیگه قصدی واسه خارج شدن از کشور ندارم و با توجه به صحبت شما و expire شدن این مدارک لزومی واسه گرفتنش نمیبینم.اما فکر می کردم کلاسایی که به عنوان این مدارک گذاشته می شه ،خیلی بهتر بتونه listening &speaking منو تقویت کنه.چون از نظر گرامر و reading خیلی مشکلی ندارم و با توجه به اینکه چند سالی هستش یادگیری زبان رو گذاشتم کنار ،توی مهارت هایی که خدمتتون عرض کردم به شدت احساس ضعف می کنم.البته تاکید این مشاوری که باهاشون صحبت کردم این بود که بیشتر این موضوع روشخصا دنبال کنم ،فیلم واخبار و متون انگلیسی ....
به هر حال خوشحال می شم از راهنماییهاتون استفاده کنمتشکر

S.A
 سپاس شده توسط تیم پشتیبانی ، Cna FP
04-17-2012, 05:37 AM
ارسال: #33
0
0
(04-17-2012 03:19 AM)kiantamar نوشته شده توسط:  لطف داریدBlush
من هم شخصا لحجه بریتیش رو ترجیح میدم که البته مشکل تر از امریکنه.
به نظر من بهتر بر خلاف تصور عموم با این مسئله برخورد کنید. برای کسانی که انگلیسی زبان مادریشون نیست سالهای سال طول میکشه تا به لحجه مطلوب برسن و حتی در اوج تسلط هم یه جا یه چی میگیم که یکی متوجه میشه :دی من پیشنهاد میکنم اگه قصد برخورد و نشت و برخواست با آمریکایی ها رو دارید، لحجه بریتیش و اگر با انگیلسی ها در تعامل هستید لحجه آمرکین کار کنید. اینطوری اشکالات لحجه ی شما کمتر مشخص میشه و جدا از این تا جایی که من دیدم لحجه های غریبه در بین انگلیسی زبان ها محبوب تره! موفق نمی دونم چرا! چند جا دیدم که امریکایی ها مجذوب لحجه بریتیش میشن و برعکس!

با تشکر از loveless، لطف دارید اما خواهش میکنم اینجوری به من اعتبار ندید، من در حدی که اطلاع یا تجربه داشته باشم کمک میکنم و یا نظر میدم. لطف شما هرچند از روی بزرگواریست ، بار مسئولیتی روی دوش میزاره که ممکنه ...
به هر حال ممنون تشکر

خواهش میکنم
امری هستش که واقعیت داره و شما حقیقتا استاد بنده هستین
امیدوارم دوستان که چنین سوالاتی رو پرسیدن بتونن بهترین تصمیم رو بگیرن و این نظرات مورد استفاده اونها قرار بگیره
به هر حال بنده وظیفه خودم رو میدونستم که اگر کمک یا راهنمایی میتونم بکنم دریغ نکنم و اون تجربه رو در اختیار سایر بزرگواران قرار بدم تا شاید بتونن ازش در تصمیم گیری هاشون استفاده بکنن
 سپاس شده توسط تیم پشتیبانی ، Cna FP
05-06-2012, 06:21 PM
ارسال: #34
2
0
سلام.
اموزشگاه خوب نمیشناسم ولی استاد خوب اقای اشجاری هست.
البته واسه انگلیسی معمولی اموزشگاه خوبه ولی واسه تافل باید استاد خوب پیداکرد.
 سپاس شده توسط Cna FP
05-06-2012, 07:35 PM
ارسال: #35
1
0
اگه معلم خصوصی میخواین آقای واحدیان از مدرس های جهاد دانشگاهی خوب هستند.آقای عبدالله پور هم همینطور.من با هر دوشون کلاس داشتم.british accent هستند هر دو.به نظرم کارشون عالیه.
 سپاس شده توسط admin ، Cna FP
05-10-2012, 06:46 PM
ارسال: #36
0
0
دوستان! ممنونم از همگی که وقت گذاشتین و ضمن راهنمایی, با نظرات ارزشمندتون بحث در این تاپیک رو گرم نگه داشتین...

05-10-2012, 08:01 PM
ارسال: #37
0
0
(05-06-2012 07:35 PM)z-abedi نوشته شده توسط:  اگه معلم خصوصی میخواین آقای واحدیان از مدرس های جهاد دانشگاهی خوب هستند.آقای عبدالله پور هم همینطور.من با هر دوشون کلاس داشتم.british accent هستند هر دو.به نظرم کارشون عالیه.

من هم آقای واحدیان رو تضمین می کنم! :دی:دی:دی:دی

با مطالعه قوانین و رعایت آن ها از این محیط علمی لذت ببریم.... «کلیک نمایید»...
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط z-abedi ، Cna FP
05-11-2012, 08:49 PM
ارسال: #38
0
0
اشجاری واسه تافل عالی هست
 سپاس شده توسط Cna FP
07-05-2012, 11:04 PM
ارسال: #39
0
0
موسسات و همچنین متدهای آموزشی زیادی برای گزینش هست که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. اینجانب که در اکثر موسسات تجربه ای کم یا زیاد رو داشتم و تقریبا در همه ی محیط های آموزشی حضور داشتم، پیشنهاد می کنم سری به موسسه هرمس (فلسطین16) بزنید. به نظر من بهتر و سریع تر به نتیجه می رسید.
موفق باشید
 سپاس شده توسط admin ، Cna FP
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان