ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایراد در لب تاپ
05-07-2012, 12:23 AM
ارسال: #1
ایراد در لب تاپ
1
0
دوستان
چند دفعه ست که لب تاپموکه sleep میکنم،صفحه مانیتورم خاموش میشه و سیستمم کلا قفل میشه و دیگه به هیچ وجه کار نمیکنه،فقط مجبورم باتریشو در بیارمگریانکسی هست بتونه کمکم کنه ببینم چه مشکلی واسش پیش اومدهموندن! ؟ممنون میشم اگر راهنمایی کنیدHuh

S.A
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط kiarash ، تیم پشتیبانی
05-08-2012, 02:38 AM
ارسال: #2
RE: ایراد در لب تاپ
1
0
(05-07-2012 12:23 AM)Sara.A نوشته شده توسط:  دوستان
چند دفعه ست که لب تاپموکه sleep میکنم،صفحه مانیتورم خاموش میشه و سیستمم کلا قفل میشه و دیگه به هیچ وجه کار نمیکنه،فقط مجبورم باتریشو در بیارمگریانکسی هست بتونه کمکم کنه ببینم چه مشکلی واسش پیش اومدهموندن! ؟ممنون میشم اگر راهنمایی کنیدHuh

سلام مدل لب تاپ؟
بهتره که درایور گرافیکش رو از سایتش دانلود کنین
البته بعضی از این ایراد ها برمیگرده به ویندوزی که روی لب تاپ نصب کردین
 سپاس شده توسط Sara.A ، kiarash ، admin ، تیم پشتیبانی
05-08-2012, 04:29 AM
ارسال: #3
0
0
(05-08-2012 02:38 AM)قراب بایگی نوشته شده توسط:  سلام مدل لب تاپ؟
بهتره که درایور گرافیکش رو از سایتش دانلود کنین
البته بعضی از این ایراد ها برمیگرده به ویندوزی که روی لب تاپ نصب کردین

سلام
مدلش vio هست.ویندوز original .من تا حالا ویندوزشو عوض نکردم.ولی فکر می کنم اشکال از ویندوز باید باشهشوکه.شما می گید به درایور گرافیکش برمی گرده؟؟

S.A
 سپاس شده توسط kiarash ، admin ، تیم پشتیبانی
05-08-2012, 06:51 PM
ارسال: #4
1
0
(05-08-2012 04:29 AM)Sara.A نوشته شده توسط:  مدلش vio هست.ویندوز original .من تا حالا ویندوزشو عوض نکردم.ولی فکر می کنم اشکال از ویندوز باید باشهشوکه.شما می گید به درایور گرافیکش برمی گرده؟؟
سلام
اگه مدل vaio رو هم می نوشتین بد نبود. این مشکل تا حالا برای خودم پیش نیومده که بتونم راه حلی براتون ارائه بدم.
توی اینترنت، برای این موضوع مطالبی ذکر شده که به قرار ذیل هست:
1.مشکل از کارت گرافیک و یا آپدیت نبودن درایور اون(که البته دوست عزیز قراب بایگی به اون اشاره کرده)
2.مشکل در اتصال به شبکه، که باعث هنگ دستگاهتون میشه.
3.مشکل در تنظیمات power option که باعث عدم برگشت صحیح از حالت sleep میشه.
4.مشکلات ویندوز در اثر کارکرد زیاد و عدم تعویض اون.
و.......
و برای هر دونه از اونا یک راه حل داده شده که فکر کنم دستگاهتونو بیشتر بهم بریزه تا درستش کنه.
با توجه به مشکل پیش اومده پیشنهاد میکنم که در ابتدا درایورهاتونو آپدیت کنین و اگه درست نشد، ویندوزتونو عوض کنین.
اگه ویندوزتون درایو ریکاوری داشته باشه که از داخل اون میشه ویندوزو دوباره نصب کرد.
اگر هم این درایو موجود نیست، با یک dvd ویندوزو نصب کنین و برای valid شدنش، سریال نامبر ویندوز که پشت لپ تاپ تون هستو در موقع لزوم وارد کنین.

اگر خود را برای آینده آماده نسازید، بزودی متوجه میشوید كه متعلق به گذشته هستید...
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Sara.A ، تیم پشتیبانی
05-08-2012, 11:00 PM
ارسال: #5
0
0
(05-08-2012 06:51 PM)kiarash نوشته شده توسط:  سلام
اگه مدل vaio رو هم می نوشتین بد نبود. این مشکل تا حالا برای خودم پیش نیومده که بتونم راه حلی براتون ارائه بدم.
توی اینترنت، برای این موضوع مطالبی ذکر شده که به قرار ذیل هست:
1.مشکل از کارت گرافیک و یا آپدیت نبودن درایور اون(که البته دوست عزیز قراب بایگی به اون اشاره کرده)
2.مشکل در اتصال به شبکه، که باعث هنگ دستگاهتون میشه.
3.مشکل در تنظیمات power option که باعث عدم برگشت صحیح از حالت sleep میشه.
4.مشکلات ویندوز در اثر کارکرد زیاد و عدم تعویض اون.
و.......
و برای هر دونه از اونا یک راه حل داده شده که فکر کنم دستگاهتونو بیشتر بهم بریزه تا درستش کنه.
با توجه به مشکل پیش اومده پیشنهاد میکنم که در ابتدا درایورهاتونو آپدیت کنین و اگه درست نشد، ویندوزتونو عوض کنین.
اگه ویندوزتون درایو ریکاوری داشته باشه که از داخل اون میشه ویندوزو دوباره نصب کرد.
اگر هم این درایو موجود نیست، با یک dvd ویندوزو نصب کنین و برای valid شدنش، سریال نامبر ویندوز که پشت لپ تاپ تون هستو در موقع لزوم وارد کنین.

ممنونم اقای کیارش و اقای قراب بایگی .مطالبی رو که شما دوستان گفتید و ی سری کارهای دیگه رو انجام دادم ،فعلا که درست شد ،اما نفهمیدم مشکل از کجا بوده.ولی سرعت سیستم خیلی پایین اومده،فکر می کنم باید ویندوز رو عوض کنم.با توجه به اینکه ویندوزoriginal هستش و من راستش تا حالا ویندوز لب تاپ عوض نکردم ،ی خورده هم روی سیستمم حساسم ،میشه راهنمایی کنید دقیقا چه کار کنم،از طریق درایو ریکاوری منظورمه!!باز هم از راهنماییتون متشکرمتشکر

S.A
 سپاس شده توسط kiarash ، admin ، تیم پشتیبانی
05-09-2012, 01:03 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-09-2012 01:05 AM، توسط kiarash.)
ارسال: #6
0
0
(05-08-2012 11:00 PM)Sara.A نوشته شده توسط:  ....سرعت سیستم خیلی پایین اومده،فکر می کنم باید ویندوز رو عوض کنم.با توجه به اینکه ویندوزoriginal هستش و من راستش تا حالا ویندوز لب تاپ عوض نکردم ،ی خورده هم روی سیستمم حساسم ،میشه راهنمایی کنید دقیقا چه کار کنم،از طریق درایو ریکاوری منظورمه!!
سلام
پیشنهاد من در ابتدا عوض کردن ویندوزتون نیست. اگه براتون امکان داره کارهایی رو که میگم یه امتحان بکنید، بعد اگه جواب نداد ویندوزتونو عوض کنین.
1. سرعت پایین معمولا از ویروسی شدن سیستم هم ناشی میشه، که اگر شما یک آنتی ویروس خوب و بروز دارید، این نکته که ممکنه کامپیوتر ویروسی شده باشه خیلی کمه. برای تست ویروسی بودن task manager رو اجرا کنین و مطمئن بشین که فعالیت مشکوکی که مقدار زیادی حافظه و cpuو گرفته باشه وجود نداشته باشه. یک مرتبه کل درایوهاتونو با آنتی ویروستون بررسی کنین.
2. خود آنتی ویروسها هم گاهی مشکل ساز هستند. میتونین یکی دیگه که حجم کمتری از حافظه رو میگیره و یا سرعت چک کردن فایل هاش در حافظه بصورت real time کمتره رو نصب کنین. و یا بعضی از تنظیمات ویروس یابی که نصب دارین و بسیار سخت گیرانه هست غیر فعال کنید.
3. نصب برنامه های حجیم هم در لپ تاپ مشکل ساز میشه. اگه لزومی به داشتن نرم افزار نیست اونو حذف کنین و اگه که لازمه نصب باشه.
4. توصیه اکید به نصب نرم افزار advance uninstaller میکنم. این نرم افزار گزینه هایی واسه پاکسازی رجیستری از کلیدهای زائد و پاکسازی temp مربوط به ویندوز و اینترنت داره و چند امکان دیگه که همگی به سرعت سیستم شما کمک میکنه .
اگر هم که حتمی خواستین ویندوزو تعویض کنین بگین تا راه ریکاوری اونو بگم.
البته حتما مدل vaioتونو بگین؟

اگر خود را برای آینده آماده نسازید، بزودی متوجه میشوید كه متعلق به گذشته هستید...
 سپاس شده توسط admin ، Sara.A ، تیم پشتیبانی
05-15-2012, 10:58 PM
ارسال: #7
0
0
(05-09-2012 01:03 AM)kiarash نوشته شده توسط:  سلام
پیشنهاد من در ابتدا عوض کردن ویندوزتون نیست. اگه براتون امکان داره کارهایی رو که میگم یه امتحان بکنید، بعد اگه جواب نداد ویندوزتونو عوض کنین.
1. سرعت پایین معمولا از ویروسی شدن سیستم هم ناشی میشه، که اگر شما یک آنتی ویروس خوب و بروز دارید، این نکته که ممکنه کامپیوتر ویروسی شده باشه خیلی کمه. برای تست ویروسی بودن task manager رو اجرا کنین و مطمئن بشین که فعالیت مشکوکی که مقدار زیادی حافظه و cpuو گرفته باشه وجود نداشته باشه. یک مرتبه کل درایوهاتونو با آنتی ویروستون بررسی کنین.
2. خود آنتی ویروسها هم گاهی مشکل ساز هستند. میتونین یکی دیگه که حجم کمتری از حافظه رو میگیره و یا سرعت چک کردن فایل هاش در حافظه بصورت real time کمتره رو نصب کنین. و یا بعضی از تنظیمات ویروس یابی که نصب دارین و بسیار سخت گیرانه هست غیر فعال کنید.
3. نصب برنامه های حجیم هم در لپ تاپ مشکل ساز میشه. اگه لزومی به داشتن نرم افزار نیست اونو حذف کنین و اگه که لازمه نصب باشه.
4. توصیه اکید به نصب نرم افزار advance uninstaller میکنم. این نرم افزار گزینه هایی واسه پاکسازی رجیستری از کلیدهای زائد و پاکسازی temp مربوط به ویندوز و اینترنت داره و چند امکان دیگه که همگی به سرعت سیستم شما کمک میکنه .
اگر هم که حتمی خواستین ویندوزو تعویض کنین بگین تا راه ریکاوری اونو بگم.
البته حتما مدل vaioتونو بگین؟
الان من روی ی لب تاپ accer ویندوز جدید نصب کردم منتها کارت گرافیک و شبکه شو نمی شناسهشوکه.درایوراشو هم ندارم.سایت خاصی هست که بتونم ازش بگیرم؟

S.A
 سپاس شده توسط kiarash ، محمد ، تیم پشتیبانی ، elias.f
05-16-2012, 03:36 AM
ارسال: #8
RE: ایراد در لپ تاپ
0
0
(05-15-2012 10:58 PM)Sara.A نوشته شده توسط:  الان من روی ی لپ تاپ accer ویندوز جدید نصب کردم منتها کارت گرافیک و شبکه شو نمی شناسهشوکه.درایوراشو هم ندارم.سایت خاصی هست که بتونم ازش بگیرم؟
سلام
شما باید مدل دستگاه که acer هست و سری اون و همچنین شماره محصول رو داشته باشید. بطور مثال hp سری probook و شماره محصول 4530 رو داشته باشین.
بعد توی اینترنت به دنبال اطلاعات فوق بگردین و کانفیگ دقیق دستگاهتونو بدست بیارین و وقتی که کانفیگ کارت گرافیک و شبکه و مدلشونو دونستین، میتونین از هر سایتی که درایورشو ارائه داده دانلود کنین.
به سایتهای زیر هم ی سری بزنید:
http://support.acer-euro.com/drivers/
http://www.acer.com/
اگر هم داخل جعبه لپ تاپ cd بوده باشه که درایورها توی اون هست.
به شما هم کلاسی عزیز توصیه میکنم با توجه به مدلهای مختلف و سری های گوناگون و با توجه به اینکه هر سری فوت و فن و ایرادهای خاص خودشو داره و نیز جهت راهنمایی دقیق تر، حتما اطلاعات دستگاهتونو در موقع سوال پرسیدن بزارین.

سپاس شده توسط Sara.A ، تیم پشتیبانی ، elias.f
05-16-2012, 10:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-17-2012 12:25 AM، توسط Sara.A.)
ارسال: #9
RE: ایراد در لپ تاپ
0
0
(05-16-2012 03:36 AM)kiarash نوشته شده توسط:  سلام
شما باید مدل دستگاه که acer هست و سری اون و همچنین شماره محصول رو داشته باشید. بطور مثال hp سری probook و شماره محصول 4530 رو داشته باشین.
بعد توی اینترنت به دنبال اطلاعات فوق بگردین و کانفیگ دقیق دستگاهتونو بدست بیارین و وقتی که کانفیگ کارت گرافیک و شبکه و مدلشونو دونستین، میتونین از هر سایتی که درایورشو ارائه داده دانلود کنین.
به سایتهای زیر هم ی سری بزنید:
http://support.acer-euro.com/drivers/
http://www.acer.com/
اگر هم داخل جعبه لپ تاپ cd بوده باشه که درایورها توی اون هست.
به شما هم کلاسی عزیز توصیه میکنم با توجه به مدلهای مختلف و سری های گوناگون و با توجه به اینکه هر سری فوت و فن و ایرادهای خاص خودشو داره و نیز جهت راهنمایی دقیق تر، حتما اطلاعات دستگاهتونو در موقع سوال پرسیدن بزارین.
ممنونم اقای کیارش.می دونید لب تاپه دوتا کارت گرافیک داشت.intel نصب شد ولی geforce هر کار می کردم نمی شناخت.هرچی سی دی درایورو و...امتحان کردم.از سایتش هم دانلود کردم،مشکل داشت ولی بالاخره نصب شدخجسته

S.A
 سپاس شده توسط تیم پشتیبانی ، elias.f
12-10-2012, 10:22 PM
ارسال: #10
0
0
(05-15-2012 10:58 PM)Sara.A نوشته شده توسط:  الان من روی ی لب تاپ accer ویندوز جدید نصب کردم منتها کارت گرافیک و شبکه شو نمی شناسهشوکه.درایوراشو هم ندارم.سایت خاصی هست که بتونم ازش بگیرم؟

سلام

با استفاده از دستور msconfig میتونید به performance سیستموتون کنید

این دستور داخل نوار start وارد کنید بعد از داخل تب startup ---- boot ---- services یا اعمال کردن یکسری کارها

سرعت سیستمون رو ببرید بالا - - -مثلا از داخل تب boot میتونید مشخص کنید که سیستمتون مثلا با چهار هسته بیاد بالا

ینی خیلی زود سیستمتون لود میشه و بالا میاد یا از تب starup تیک اون گزینه بدرد نخور بردارید مثلا kmplayer یا . . .

تا سیستمتون موقع لود شدن خیلی زود بالا بیاد
 سپاس شده توسط تیم پشتیبانی ، elias.f
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان